Zjawiskowe anioły

Każdy inny, każdy ma swoją osobowość… każdy inaczej spogląda. To forma powertexu na desce. Gipsowa główka, do której dobudowuję suknie mniej czy bardziej strojne. Wszystko wykańczam ceramicznymi skrzydłami i reliefową farbą. Potem patyna, lakier, wieszaczek z tyłu i przebielenie…


Egzotyczne patery – ryby

Kto nie chciałby zjeść dobrą grillowaną rybkę na oryginalnym talerzu. Moje ryby szklane, ręcznie zdobione tuszami spirytusowymi, ozdobią każde wnętrze, gablotę ze szkłem a jednocześnie posłużą jako patera na ciastko, owoce a przede wszystkim ryby. Wspaniale zaserwować swoim najbliższym karpia czy rybkę po grecku w wyjątkowej i niepowtarzalnej paterze. Jeden minus – nie wolno wkładać do zmywarki, tylko umyć pod bieżącą wodą!


Ozdobne ikony

Ikony na desce wykonuję za pomocą techniki akrylowej, dodaję spękania, pasty strukturalne, patynę oraz wielokolorowe płatki złota, purpury i miedzi. Wymiary bywają bardzo różne.


Wyroby Wielkanocne

Wiele różności, myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie! Eleganckie kurki ze sklejki z zdobionym jajkiem. Wykonuję je różnorodnie, wykorzystując swój warsztat. Pięknie zaprezentują się w surowych wnętrzach ale również ocieplą inne wnętrza. Polecam jajka w stylu retro oraz jajka ozdobne na styropianie.


Ozdoby Bożonarodzeniowe

Bombki na choinkę, które upiększą Twoje świąteczne drzewko. Niektóre wykonane są z plastiku, niektóre ze styropianu. Wizualna forma końcowa, wykonana jest ręcznie i dzięki temu każda bombka jest niepowtarzalna. Kartki świąteczne i ozdoby na stół wigilijny, które przykują uwagę wszystkich świętujących …to już wkrótce. Wymienione wyroby, to tylko cząstka wyrobów z sekcji – ozdoby bożonarodzeniowe, które mam radość od lat wykonywać.


Obrazy w technikach mieszanych

Obraz ma cieszyć właściciela, i to mam na uwadze tworząc swoje prace. Często kolorystyka obrazu odzwierciedla mój stan ducha. Jak każdy człowiek, miewam gorsze i lepsze samopoczucie i to w moich pracach na pewno da się zauważyć. Z natury jestem pogodną osobą więc większość moich obrazów staram się przyozdobić w pogodę ducha. Stosuję różnorodne techniki plastyczne: akryle, pasty postarzające a nawet ceramikę.


Ozdoby na taras

Drewniane płytki z wizerunkami: ptaków, kotów, kogutów, kur i innych zwierząt domowych w technice decoupage. Szklane lampiony z fakturalnymi pastami i efektem szkła …już wkrótce!


Lustra vintage – retro

Solidna, drewniana deska, w wymiarach około 50×50. Ozdabiane piankowymi płaskorzeźbami. Lustro wykonane ręcznie, od podstaw. Efekt lustra robionego ręcznie nie można porównać do lustra wykonanego przez profesjonalne zakłady szklarskie. Pojawią się tu efekty; postarzenia, zżółknięcia, spękań, przebarwień i wielu past wygładzających. Lustra są bardzo efektowne i zawsze przykuwają uwagę gości.